עולם ההדפסות על פריטים שונים

תופתעו לגלות על אילו דברים ניתן להדפיס. אצלנו במתמונה למתנה"לקחנו את כל נושא ההדפסות צעד אחד קדימה, וביצענו חשיבה מחוץ לקופסה המאפשרות לנו חופש הדפסה על מוצרים לא קונבנציונאליים, ובעצם על כמעט כל מוצר.
 • הדפסותתופתעו לגלות על אילו דברים ניתן להדפיס. אצלנו ב"מתמונה למתנה" לקחנו את כל נושא ההדפסות צעד אחד קדימה, וביצענו חשיבה מחוץ לקופסה. חברתנו בבעלות שלושה סטים זהים (עבור שלושת סניפנו: הרצליה, כפר סבא, ורמת השרון), של מכונות הדפסה מתקדמות, והמילה האחרונה בתחום הטכנולוגייה של הדפסות מיוחדות על מוצרים שונים, המאפשרות לנו חופש הדפסה על מוצרים לא קונבנציונאליים, ובעצם על כמעט כל מוצר.

  ההדפסות מבוצעות בכל הצבעים ועל כל סוגי המוצרים עליהם ניתן להדפיס: בדים – כל סוגי הבדים (כריות, מצעים, סינר, חולצות ועוד), שעונים, אבן, זכוכית, קנבס, כוסות, תיבות/קופסאות, תיקים, נרתיקים לסמארטפונים, קולאז' תמונות, הדפסה על דובי ועוד. לרשימה המלאה אנו מזמינים אותכם לבקר באחד מסניפנו.

  מה שבאמת מייחד אותנו משאר חברות ההדפסה, הוא שאנחנו מספקים את המוצרים שלנו באיכות גבוהה ומעל הסטנדרט הקיים היום בשוק ההדפסות על מוצרים. זה מתבטא, במגוון אופנים: ההדפסה שלנו היא באיכות HD, ובדיו מקורי של HP, להבטחת איכות ההדפסה. אנו מבצעים הערכה והתאמה אישית של אופי ההדפסה האידאלי עבור כל מוצר ומוצר בנפרד. למשל עבור הדפסה על חולצות אנו משתמשים בטכנולוגיית הדפסה בהזרקת דיו, שמבטיח עמידות לכביסות רבות, ואיכות הדפסה מצויינת. בהדפסה על קנבס, אנו נעמיד לרשותכם את צוות הגרפקאים שלנו שיבצע עיבוד לתמונה, תיקוני צבע, תיקוני פיקסלים או כל תיקון אחר שיביא למוצר המושלם בשבילכם.
  כמו-כן, המגוון של ההדפסות שלנו הוא מהגדולים בארץ. יש לנו אלבומים שלמים מלאים ברעיונות של הדפסות וגם אוסף של פתגמים יפים ומיוחדים לבחירתכם, והכל במיוחד לכבודכם. כמו-כן, נגלה לכם בסוד, שיש לנו גם מוצרים שאנו מייבאים באופן אישי מחו"ל.

  חשוב לציין, שכל סוגי הדפסות המופיעים באתר הם לא כל סוגי ההדפסות שקיימות אצלנו בחנות, והלקוחות שלנו לא מוגבלים להדפסה על מוצרים אלה בלבד. אנו מזמינים אתכם לחשוב מחוץ לקופסה, ע"י מתן ביטוי חופשי ליצירתיות שבכם ולבוא לאחד מסניפנו המצויינים מטה, עם מוצר שקיים כבר ברשותכם, ושהנכם מעוניינים להדפיס עליו. בין אם זה הקדשה אישית לאהובתכם או אהובכם, או סתם כי אתם רוצים להיראות מגניבים בעיני חבריכם, תאמינו או לא, כיתוב בנימה אישית על המוצר היקר לליבכם לא רק ישדרג את המוצר, אלא יהפוך אותו אפילו ליקר יותר בעינכם, ואף ירשים את חבריכם.

  כיוון שיש כל-כך הרבה מוצרים שלא תמיד ניתן לתאר באתר אינטרנט אחד, אנו ממליצים לכם להגיע פיזית לחנות שלנו, ואנו מבטיחים לכם שתגלו עולם שלם של חידושים ורעיונות להדפסה על מוצרים. הדפסה על מוצרים זה דבר אחד, אבל מה שיותר ישדרג את כל העניין זה הדברים הקטנים בצד שאנו מציעים. יש לנו מבחר גדול של תוספות קטנות למוצר המודפס, למשל אפשר לצרף שוקולדים, או כל מיני סוגי סבונים וקרמים למינהם. תדמיינו למשל הדפסה על שעון יקר מול הדפסה על שעון יקר עם שוקולדים לצידו.  את הכל כמובןל נארוז לכם באהבה ובקפידה עבור יקר לבכם.

  "מתמונה למתנה" שמה דגש ענק על אמנת השירות ללקוחותינו, כי שביעות רצון לקוחותינו חשובה לנו. לכן, אם יש לכם כל בעייה או שאלה לגבי אחד המוצרים שלנו. אנו כאן לרשתוכם, ובשמחה נענה על כל שאלה, ונשתדל לפתור כל בעייה.

  להלן רשימת הסניפים של "מתמונה למתנה":

   

  סניף רמת כפר סבא


  טלפון09-9740770 שלוחה 3
  כתובת: ויצמן 86 כפר סבא

  סניף רמת השרון


  טלפון09-9740770 שלוחה 2
  כתובת: סוקולוב 51 רמת השרון

  סניף הרצליה


  טלפון09-9740770 שלוחה 1
  כתובת: סוקולוב 53 הרצליה