הדפסה על קנבס בהרצליה

הדפסה על קנבס בהרצליה במקום, עבודות מעכשיו לעכשיו, הדפסה באיכות גבוהה בכל המידות, בזמן שאתם ממתינים. הדפסת קובצי תמונות ממצלמה או מהטלפון ישירות למדפסת הקנבס שלנו.
 • הדפסה על קנבס בהרצליה מעכשיו לעכשיו.

  מתמונה למתנה הינו אחד מהמקומות הבולטים באיזור השרון, בהם מתבצעת הדפסה על קנבס במקום, ללא צורך לשלוח את ההזמנה לביצוע ההדפסה בפועל על ידי מרכז הדפסות על קנבס. אנו כאן, במתמונה למתנה, מצוידים במדפסת צבע חדישה, משוכללת המיועדת להדפסה על קנבס ברמת HD. מדפסת המאפשרת לנו לבצע עבורכם כל סוג של הדפסה על קנבס בו במקום בזמן שאתם ממתינים.

  כל שעליכם לעשות, על מנת לקבל הדפסה על קנבס  בהרצליה והסביבה, הוא לשלוח לחנות קובץ תמונה או גרפיקה ממוחשבת או ציור, במיל או לחלופין, להביא למקום את הקובץ על דיסק און קי, ואנו נעביר לכם אותו בעזרת מדפסת ייחודית ברזולוציית HD להדפסה על קנבס בצבעים איכותיים ובגימור לבחירתכם. המדפסת הינה מדפסת בעלת טכנולוגיה מתקדמת ביותר ואשר יוצרה למטרה זאת בלבד.

  לבירור גדלים זמינים וקביעת מועד מתאים לכם לביצוע כל הדפסה על קנבס בהרצליה והסביבה צרו קשר בטלפון - 054-2791999, נשמח לעמוד לרשותכם

   

  יש באפשרותכם להגיע לחנות עם קובץ דיגיטלי של תמונה או איור או לחלופין ניתן לשלוח קובצי תמונות ואנו נסייע לכם בעריכת התמונות ועיצוב כל סוג של הדפסה על קנבס בהרצליה והסביבה.

  המדפסת המצויה בחנות מתמונה למתנה עצמה. ההדפסה על קנבס מתבצעת על בד קנבס עבה ואיכותי במיוחד המאפשר להגיע למוצר סופי ברמה גבוהה ואיכותית ביותר. לאחר ההדפסה התמונה מותקנת על מסגרת עץ איכותית ועמידה ומתקבלת תמונה מדהימה שניתן לתלות על הקיר. איכות הבד ואיכות ההדפסה גם יחד מבטיחות שתקבלו תמונה עמידה, שתשמור על איכותה ותחזיק לאורך זמן.

  הגדלים הזמינים להדפסה על קנבס בהרצליה:

   

  ניתן לבצע הדפסה על קנבס בגדלים שונים על פי ההזמנה, אולם כמובן שיש גדלים סטנדרטים אשר במידה והינכם בוחרים אותם ניתן לבצע את ההדפסה על קנבס באופן מידי ולקבל את העבודה המושלמת על המסגרת באופן מידי. במידה והינכם בוחרים בכל מידה אחרת אנו נבצע את העבודה ונשלב אותה על מסגרת מתאימה. את הגדלים הסטנדרטיים ניתן למצוא באתר או לקבל הנחייה בטלפון. לפניכם מספר גדלים סטנדרטיים לתמונות לצורך הדפסה על קנבס בהרצליה וגם בערים הסובבות (רעננה, כפר סבא וכו').

  גדלים זמינים לדוגמא בסנטימטרים: 30X40, וכן 40X60. שהינן מידות קטנות ואולם ניתן לקבל הדפסה על קנבס גם במידות קטנות יותר. 50X50 או 50X70 שהינן מידות בינוניות גם הן סטנדרטיות. 60X90 כמו גם 80X120 הינן מידות גדולות וגם 100X150 עדיין מידה זמינה. כמובן שאלה רק דוגמאות לגדלים וניתן להכין כל גודל שמתאים לכם.

  נציין שבמידה והינכם מעוניינים במידה גדולה יותר יש להכין את הקובץ במידה של 120 ס"מ בכיוון אחד ולמעשה איין מגבלה על הגודל בכיוון השני. ניתן לדוגמא להכין הדפסה על קנבס בהרצליה בגודל של 120X240 של ציור או צילום ואולם כאשר מדובר בגדלים חריגים נדרשת לכך היערכות והתקנת מסגרת תואמת. יש לזכור שזהו גודל יוצא דופן שלרוב לא יתאים לבית מגורים רגיל.

  צורת גימור להדפסה על קנבס בהרצליה:

   

  הגימור הסטנדרטי לתמונה המודפסת על קנבס, הינו מסגרת איכותית מעץ שהינה חבויה, ואשר עליה מותחים את התמונה. המסגרת חזקה ובה בעת קלה לנשיאה והעברה ממקום למקום וכך אין צורך קיבוע מיוחד לצורך תליית התמונה על הקיר וניתן להסתפק במסמר פלדה ייעודי יחיד.

  ניתן לקבל גם תמונות עם מסגרות עץ שעוטפות את התמונה מסביב . במידה ונדרש ניתן להוסיף לתמונה גם זכוכית אולם, יש לציין שהדפסה על קנבס, הינה טכנולוגיה, אשר מיועדת להעניק לתמונה מימד ייחודי של ציור שנעשה ביד. מימד זה עלול להיפגם כאשר מכסים אותו בזכוכית.

   

  לקבלת שירות מידי והדפסת כל גודל של תמונה מקובץ דיגיטלי פנו אלינו בטלפון - 054-2791999 נשמח לעזור לכם להכין את התמונה, המתנה היפה ביותר שתוכלו .לתאר לעצמכם