הדפסה על קנבס בכפר סבא

רשת החנויות המתנות הגדולה מתמונה למתנה גאה להציג שירות פרימיום של הדפסה על קנבס בכפר סבא. להזמנת הדפסה על קנבס בכפר סבר התקשרו 09-974-0770 – שלוחה 3, ונשמח להעניק לכם שירות.
 • הדפסה על קנבס בכפר סבא

  כבר לפני כמה מאות הוכר בד הקנבס בתור משטח האומנות והציור העיקרי של גדולי האומנים בעולם. באותה התקופה היה נהוג לעשות שימוש בצבעי שמן, ומנגד יריעת הקנבס עצמה צופתה בחומר מיוחד שמנע את חילולו של הצבע השמן אל תוך היריעה. מאותה תקופה ואילך בד הקנבס תמיד נשאר ברקע. בתחילת שנות ה-90 עם התפתחותה של טכנולוגיית ההדפסה על נייר צילום, ופיתוח המדפסות, התפתחה שיטה מתקדמת יותר של הדפסה על קנבס.

  אם הנכם תושבי כפר סבא והסביבה, אנו שמחים לבשר לכם, כי תוכלו לקבל שירות של הדפסה על קנבס בכפר סבא בסניף שלנו השוכן ברחוב ויצמן 86 כפר סבא. התקשרו אלינו בטלפון 09-974-0770 שלוחה 3, ונשמח לעמוד לשירותכם.

  הדפסה על קנבס – למה לבחור ב-"מתמונה למתנה"?

  אנו יכולים לומר בבטחה כי אנו כדאיים יותר מהמתחרים, ומהסיבה הפשוטה, כי בשונה מאחרים שעושים Outsourcing עבור כל עבודות הקנבס המתקבלות אצליהם, אנו באמת בבעלות של מכונת קנבס אמיתית ומשוכללת הנמצאת בסניף שלנו בכפר סבא, ועל כן הדפסות על קנבס בכפר סבא לא נשלחות לצד ג', אלא מבוצעות אצלנו בחנות במקום, ומעכשיו לעכשיו. אצלנו ניתן לבצע הדפסה על קנבס בכל הגדלים, מעכשיו לעכשיו על ידי מכונת קנבס הנמצאת במקום.

  הדפסה על קנבס בכפר סבא

  הדפסה על קנבס – למה לי?

  אם אתם באמת שואלים את השאלה הזו, אנו מניחים שלא ראיתם תוצאות של הדפסה על קנבס, או לפחות תוצאות שלנו של הדפסה על קנבס בכפר סבא. מעבר ליכולות האדירות של מכונת הקנבס המשוכללת שברשותנו, והאיכות שאין שני לה שהיא פולטת, הדפסה על קנבס היא מתנה מדהימה בערך לכל אדם שלא פגש אומנות של הדפסה על קנבס מימיו.

  האפשרויות אצלנו של הדפסה על קנבס בכפר סבא, הן באמת אינסופיות: ניתן לבצע הדפסה על קנבס של קולאז' תמונות מסודרות או מפוזרות על שטח פני בד הקנבס. ניתן להדפיס שיר שלם, או הקדשה אישית בתוספת תמונות מתאימות, ותמונות בגדלים שונים לבחירתכם.

  הדפסה על קנבס היא מתנה מקורית, ומדהימה אף יותר מכל מתנה שתחשבו, ותשמח סבא סבתא למראה התמונות של הנכדים, או אבא ואימא למראה תמונות הילדים, והכל בהדפסה איכותית ביותר. לנוחיותכם, ניתן לשלוח אלינו גלופות להדפסה מראש, ובכדי לחסוך לכם בזמן.

  תושבי כפר סבא, מחפשים הדפסה על קנבס בכפר סבא, שתהיה גם איכותית, ועם איכות שירות שאין שיני לה? הגעתם למקום הנכון. התקשרו עכשיו לטלפון 09-974-0770 שלוחה 3, ואנו נשמח להעניק לכם שירות מכל הלב.