שמחה וששון תינוק חדש הגיח לעולם זה הזמן להתחיל לחפש מתנות ליולדת

 • אין דבר יותר משמח כשתינוק חדש מגיע יש המון התרגשות ושמחה יש התקהלות סביב הרך הנולד והיולדת. כולם רצים לקנות מתנות ליולדת ולתינוק אבל השאלה מה קונים? עוד שוקולדים? בלונים? דובי?

  מחפשים מתנות ליולדת ולרך הנולד? באתר מתמונה למתנה תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות ייחודיות עם הדפסה או רקמה לפרטים ולהזמנות התקשרו 09-9740770.

   

  בחירת מתנות ליולדת אינה משימה קלה. נהוג כי המשפחה הקרובה קונה שוקולד או בלון ובאירוע עצמו נותנים צ'ק. החברים הקרובים הם אלו שבאמת משקיעים והולכים ומחפשים, שוברים את הראש כדי שהמתנה שלהם תהייה המתנה הכי מקורית מכל המתנות שתתקבלנה.

  מתנות ליולדת

  רעיונות למתנות ליולדת

  להלן רעיונות למתנות ליולדת על פי חברת "מתמונה למתנה": שמיכת פליז מבד איכותי עם כיתוב נסיך נולד / נסיכה נולדה ולצרף תמונת קנבס של התינוק, ולכתוב על הקנבס כשנולדתי... עם תאריך, משקל, גובה או אם ידועים את שם התינוק אפשר לכתוב כש….. נולד/ה. מתנה מקורית עבור כל אמא השולחת לחברים תמונה ישר אחרי הלידה של הרך הנולד. בצורה זו, היולדת מקבלת מזכרת יפה, והרך הנולד מקבל את השמיכה הראשונה שלו.

  בובת דובי עם כיתוב נסיכה הצטרפה למשפחה ולהוסיף מובייל בצורה של כוכב עם תמונה של היולדת מחזיקה את הרך הנולד, מתנה מקורית ומושלמת נוספת עבור כל אמא השולחת לחברים תמונה של הרך הנולד אחרי הלידה.

  רעיון נוסף עבור מתנות ליולדת הוא רקמה ממוחשבת על המגבת הראשונה של הרך עם הקדשה אישית או שם הילד אם ידוע. ניתן להוסיף בגד גוף (אוברול תינוק) עם הדפס חמוד של "השתחררתי אחרי 9 חודשים". למתנה ניתן לצרף שוקולדים ליולדת.

  כאשר קונים מתנות ליולדת חשוב לקחת בחשבון שהתינוק מאוד רגיש לכן צריך לבחור פריטים נעימים למגע, אם אתם קונים בגד או מצעים חשוב שהבד יהיה מ-100% כותנה (בד נושם וסופג). כמו-כן, שלא יהיו חפצים מחודדים או ניתנים לשבירה או פירוק, ובנוסף, שהצבע של הפריט לא יהיה רעיל ומתקלף. המון אנשים קונים משחקים ופרטי לבוש ולא לוקחים בחשבון את הדברים הנ"ל. בל נשכח כי תינוקות מכניסים הכל לפה, זורקים, פולטים, וכו', ולכן חשוב להקפיד על דברים אילו ולקחת אותם בחשבון בעת בחירת מתנות ליולדת.

  לתפיסת זיכרונות מהרגעים היפים ביותר היכנסו לאתר מתמונה למתנה. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות ייחודיות עם הדפסה או רקמה ליולדת ולרך הנולד.

  לפרטים, שאלות נוספות או להזמנות צרו איתנו קשר בטלפון 09-9740770, ונשמח לעמוד לשירותכם.